انجمن تخصصي هوش مصنوعي ايران ،تخصصی ترین انجمن هوش مصنوعی ایران برای معرفی کار و حرفه شما اعلام آمادگی می نماید.
 • هزينه پايين:
  هزينه تبليغ در انجمن هوش مصنوعي ، هم به طور مطلق نسبت به ساير وب سايتهاي هم امتياز ، در سطح بسيار پايين تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک بالاي سايت، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد.
 • اهميت انجمن:
  انجمن هوش مصنوعي ايران، در بين كاربران ايراني از اهميت ويژه اي برخوردار است!
  اکثريت افراد تحصيل کرده (در تمامي رشته ها ) به موضوعات مختلف هوش مصنوعي جهت ارائه مقاله، تحقيق ، پروژه و پايان نامه خود نياز دارند و به علت خدمات آموزشی و دانلود رايگان ، به این انجمن سر مي زنند .

قوانين و شرايط جذب آگهي

1- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.
2- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سايت ما باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت هوش مصنوعي هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .
3- مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
4- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
5- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.


برخي از مواردي که از پذيرفتن آگهي آنها معذوريم:
 1. شبکه ها و هرگونه سايت مرتبط با تجارت هرمي
 2. تبليغات شبکه ها و سايتهاي کسب در آمد براساس کليک ( Pay Per Click ) يا همکاري اشتراکي
 3. گروههاي ايميل (مانند گروههاي ياهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ايميلها و شيوه هاي جذب ايميل کاربران يا ارسال ايميل بصورت انبوه
 4. سايتهايي در زمينه انتشار موزيکهاي غير مجاز يا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعاليت ميکنند.
 5. هرگونه آگهي و تبليغي که باعث وهم بازديدکنندگان و ارائه اطلاعات غير واقعي به کاربران سايت شود.
 6. سايت هايي که به نحوي محتواي سايتهاي فـ.يـ.لـ.تر شده توسط نهادهاي ناظر بر اينترنت در ايران در اختيار کاربران قرار مي دهند يا آنها را تبليغ ميکنند.
 7. بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
 8. هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

جدول تعرفه در سال 95

نوع تبلیغات در بخش های مختلف انجمن هوش مصنوعي ايران قيمت براي يك ماه
در بالاي انجمن ( نمایش در تمام صفحات انجمن) 200.000 تومان
در پايين انجمن ( نمایش در تمام صفحات انجمن) 150.000 تومان
بین پست اول و دوم ( نمایش در تمامی تاپیک های انجمن) 100.000 تومان