معرفی مجموعه ورزشی پامچال کرج

استخر پامچال کرج (https://asoonik.com/%D8%A7%D8%B3%D8%...A9%D8%B1%D8%AC) استخر پامچال در مجموعه فرهنگی ورزشی پامچال کرج واقع در کرج، عظیمیه، خیابان چهل و پنج متری کاج، خیابان پامچال جنوبی واقع شده است . استخر پامچال عظیمیه ، دارای امکانات بی...

استخر پامچال کرج
استخر پامچال در مجموعه فرهنگی ورزشی پامچال کرج واقع در کرج، عظیمیه، خیابان چهل و پنج متری کاج، خیابان پامچال جنوبی واقع شده است . استخر پامچال عظیمیه ، دارای امکانات بی نظیر و عالی همانند سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، استخر کودکان، حوضچه آب سرد و پارکینگ اختصاصی ویژه مراجعین عزیز میباشد.
مجموعه ورزشی پامچال کرج، یک مجموعه ورزشی کامل میباشد و دارای سالن های اختصاصی بدن سازی و ورزش های رزمی میباشد و شما مراجعین عزیز میتوانید پس از انجام تمرینات مربوطه از استخرپامچال نیز استفاده کنید.
لیست استخر های کرج را با اطلاعات کامل در وبسایت آسونیک مشاهده کنید
لازم به ذکر است که آب استخر پامچال کرج هر هفته تخلیه میشود و آّب جدیدی برای شنا وارد این استخر میشود و هر شب نیز برای تصفیه، با کلر گند زدایی میشود. این استخر در ابعاد 23*11 پذیرای هموطنان گرامی در شهر کرج میباشد.
آدرس استخر پامچال در کرج:
کرج عظیمیه خیابان کاج خیابان پامچال جنوبی
تلفن تماس 02632557752

سانس های استخر پامچال عظیمیه
سانس آقایان استخر پامچال
روز های شنبه دوشنبه چهارشنبه
از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب
جمعه ها از ساعت 12 ظهر تا ساعت 12 شب

سانس بانوان استخر پامچال در کرج
یکشنبه سه شنبه پنجشنبه
از ساعت 8 صبح تا ساعت 11 شب
تذکر: مدت زمان استفاده از استخر پامچال، 90 دقیقه میباشد.
این استخر در تعطیلات رسمی نیز در خدمت مراجعین عزیز میباشد.
در تعطیلات رسمی مربوط به اعیاد از ساعت 10 صبح تا ساعت 12 شب و در تعطیلات مربوط به عزاداری ها از ساعت 3 ظهر تا ساعت 12 شب آماده خدمت رسانی به مردم عزیز است.

قیمت بلیط استخر پامچال عظیمیه

تک جلسه ای مخصوص آقایان و بانوان 25 هزار تومان به مدت یک ساعت و نیم

ادامه در منبع : http://barnamenevis.org/showthread.p...&goto=newpost

rss:description} ادامه...

استخر پامچال کرج (https://asoonik.com/%D8%A7%D8%B3%D8%...A9%D8%B1%D8%AC) استخر پامچال در مجموعه فرهنگی ورزشی پامچال کرج واقع در کرج، عظیمیه، خیابان چهل و پنج متری کاج، خیابان پامچال جنوبی واقع شده است . استخر پامچال عظیمیه ، دارای امکانات بی... ادامه...