افزایش بازدید با شبکه های اجتماعی و اینستاگرام

افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعیImage: http://asanbrand.com/wp-content/uploads/q10-1.png بعضی اوقات لازم است که لینک خود را دوباره به اشتراک بگذارید. شاید هنگامی که شما برای بار دوم لینک خود را به اشتراک می گذارید طبق قانون بازدهی نزولی، بازدید شما افزایش نیابد و دو برابر نشود . اما اگر...

افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی


بعضی اوقات لازم است که لینک خود را دوباره به اشتراک بگذارید. شاید هنگامی که شما برای بار دوم لینک خود را به اشتراک می گذارید طبق قانون بازدهی نزولی، بازدید شما افزایش نیابد و دو برابر نشود . اما اگر برای بار سوم لینک خود را به اشتراک بگذارید قطعاً تعداد افراد بیشتری روی لینک کلیک می کنند و بازدید کننده های شما افزایش خواهد یافت.
باید توجه داشته باشید که مخاطبان شما خوانندگان RSS نیستند. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هرچه بیشتر لینک خود را به اشتراک بگذارید تعداد کلیک کنندگان بر روی آن لینک بیشتر می شود، شاید گاهی اوقات افراد اصلا محتوای شما را نگاه نکنند. به همین دلیل است که برخی افراد چندین بار لینک های خود را به اشتراک می گذارند.
آیا اشتراک لینک برای چندین بار توصیه ی خوبی می باشد؟

هیچ کدام از ما به طور دقیق نمی خواهیم که به عنوان یک اسپمر شناخته شویم. بنابراین افراط در هر کاری می تواند باعث شود که کاربرانمان دیگر ما را دنبال نکنند. پس سعی کنید خود را به جای کاربرانتان بگذارید و ببینید که از نظر آنان مرز های اسپمر چیست؟ و زمان های معینی را برای گذاشتن لینک خود اختصاص دهید. مطلب افزایش فالوور هدفمند را به شما توصیه می کنیم.
و مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این که وقتی قرار است یک مطلب را بیش تر از یک بار به اشتراک بگذارید باید بررسی کنید که آیا محتوای آن مطلب ارزش بیشتری دارد؟ اگر ارزش بیشتری داشت آن را بیش از یک بار به اشتراک بگذارید.
منابع: آسان برند

ادامه در منبع : http://barnamenevis.org/showthread.p...&goto=newpost

rss:description} ادامه...

افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعیImage: http://asanbrand.com/wp-content/uploads/q10-1.png بعضی اوقات لازم است که لینک خود را دوباره به اشتراک بگذارید. شاید هنگامی که شما برای بار دوم لینک خود را به اشتراک می گذارید طبق قانون بازدهی نزولی، بازدید شما افزایش نیابد و دو برابر نشود . اما اگر... ادامه...