آموزش: هشتگ اینستاگرام چطور کار می کند ؟

برای تعیین کردن هشتگ باید از علامت # استفاده نمایید. هنگامی که بخواهید یک کلمه را هشتگ کنید باید قبل از آن کلمه از علامت # استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر عکسی از زیبایی های بی نظیر طبیعت استان مازندران منتشر نمایید، به این صورت آن را در متن پست هشتگ گذاری می کنید:(#زیبایی های بی نظیر # طبیعت #...

برای تعیین کردن هشتگ باید از علامت # استفاده نمایید. هنگامی که بخواهید یک کلمه را هشتگ کنید باید قبل از آن کلمه از علامت # استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر عکسی از زیبایی های بی نظیر طبیعت استان مازندران منتشر نمایید، به این صورت آن را در متن پست هشتگ گذاری می کنید:(#زیبایی های بی نظیر # طبیعت # استان مازندران)
با استفاده از این روش هنگامی که کاربران در قسمت جستجوی هشتگ ها کلمات، زیبایی های بی نظیر، طبیعت، استان مازندران را وارد کنند عکس های شما نیز در نتایج جستجو به کاربران نمایش داده می شود. آموزش 100 نکته اینستاگرام رو به شما توصیه میکنم.

این روش در مقایسه با جستجوی اکانت ها به ۳ دلیل دارای ارزش بیشتری می باشد:


  • به عنوان مثال فرض نمایید که در قسمت حساب های کاربری کلمه ی book را وارد نمایید. با این کار فقط صفحاتی که از کلمه ی book در نام کاربری خود استفاده کرده اند نمایش داده می شوند. اما اگر از book# استفاده نمایید می توانید میلیون ها عکس را که دیگران درصفحات خود قرار داده اند، مشاهده نمایید.
  • برای برگذاری کمپین ها می توانید از هشتگ ها استفاده نمایید.
  • هشتگ ها دارای سرعت عمل بالایی هستند. در واقع با استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام می توان به سرعت در میان کاربران یک موضوع را جستجو نمود. هنگام ارسال پست با هشتگ مربوط به آن بعد از چند ثانیه نتایج آن در اینستاگرام نمایش داده می شود.


در قسمت بعدی از فواید بیشتر هشتگ برای شما می نویسیم. با تشکر

ادامه در منبع : http://barnamenevis.org/showthread.p...&goto=newpost

rss:description} ادامه...

برای تعیین کردن هشتگ باید از علامت # استفاده نمایید. هنگامی که بخواهید یک کلمه را هشتگ کنید باید قبل از آن کلمه از علامت # استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر عکسی از زیبایی های بی نظیر طبیعت استان مازندران منتشر نمایید، به این صورت آن را در متن پست هشتگ گذاری می کنید:(#زیبایی های بی نظیر # طبیعت #... ادامه...